O NAS

OFERTA

JAK KUPIĆ

KONTAKT

               

W celu zamówienia proszę wybrać liczbę sztuk określonego artykułu a następnie wypełnić formularz z danymi adresowymi pod które zostanie wysłana przesyłka. Warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia jest posiadanie klienta poczty elektronicznej (zalecany Microsoft Outlook).

Oferta:

Pełna oferta (pdf)

UWAGA! Pola oznaczone czerwoną gwiazdką  należy koniecznie wypełnić aby możliwe było wysłanie towaru.

*Imię i nazwisko: 
*Ulica i numer domu: 
*Kod pocztowy: 
*Miejscowość: 
*Nr telefonu wraz z kier.: 
*Adres e-mail: 
Skąd wiesz o sklepie: 

Towary w licz. szt.:

(Proszę rozdzielić przecinkiem)  

Wysłanie zamówienia oznacza wyrażenie zgody na gromadzenie oraz przetwarzanie podanych w nim danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wysyłki zamówionych towarów pod wskazany adres zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883). Dane te nie zostaną wykorzystane w innych celach np.: marketingowych, itp.

UWAGA! 

Po naciśnięciu przycisku zamów powinno wywołac się okno z informacją iż dane zostaną wysłane pocztą elektroniczną. Po naciśnięciu przycisku OK i powinien wywołać się program obsługujący pocztę elektroniczną z przygotowanym e-mailem w skrzynce nadawczej. Jeśli program pocztowy nie zostałby otwarty należy go otworzyć i sprawdzić czy w skrzynce nadawczej znajduje się e mail z zamówieniem. Należy jeszcze wysłać tak utworzony e-mail za pomocą programu poczty elektronicznej. Jeśli w skrzynce nie było by e-maila bądź pojawiły się inne problemy wóczas należy utworzyć i wysłać e-mail ręcznie wpisując DANE ADRESOWE oraz NAZWY I LICZBY SZT. ARTYKUŁÓW

Najpóźniej na drugi dzień (w poniedziałek jeśli zamówienie zostało wysłane w piątek po 18:00 bądź w weekend) otrzymacie Państwo e-mail z danymi, numerem konta oraz kwota jaką należy przelać bądź wpłacić. Do podanych kosztów doliczony zostanie koszt wysyłki wynoszący 7zł (cena listu poleconego). W przypadku jakichkolwiek problemów proszę kontaktować się na adres KONTAKT .


Copyright 2004 E-Elektron